UBEZPIECZENIA DLA FIRM TRANSPORTOWYCH

Ubezpieczenie dla firm transportowych

Bywa tak że towar jaki przewozi Twoja firma jest więcej wart niż samochód, który ten towar przewozi. Pomimo że nie Ty jesteś właścicielem towaru, to jednak w czasie transportu za niego odpowiadasz. W razie kradzieży lub uszkodzenia towaru, przed wysokim odszkodowaniem uchroni Cię ubezpieczenie OC przewoźnika. W prawdzie nie są to ubezpieczenia obowiązkowe, jednak większość firm transportowych takie ubezpieczenie zawiera. Klienci również szukają przewoźników, którzy takie ubezpieczenie posiadają, ponieważ ochronie podlega towar jaki powierzyli przewoźnikowi.


W naszej ofercie proponujemy ubezpieczenia firm transportowych takie jak:

 • ubezpieczenia OC przewoźnika w ruchu krajowym,
 • ubezpieczenia OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym,
 • ubezpieczenie przewozów kabotażowych na terenie Niemiec,
 • ubezpieczenia towarów w transporcie,
 • ubezpieczenia OC spedytora.

Przy wyborze ubezpieczenia należy przede wszystkim zwrócić uwagę na zakres ubezpieczenia, a nie tylko na cenę. W trakcie zawierania polisy istotne jest suma gwarancyjna od której zależy wysokość odszkodowania, ewentualne rozszerzenie zakresu ubezpieczenia o ryzyko rozboju, określenie rodzaju towaru (niektóre ładunki określane są w umowie mianem „podwyższonego ryzyka”, a więc i powodujące podwyżkę ceny polisy np. RTV, AGD, alkohol i tytoń, części samochodowe oraz kawa, herbata czy leki, jak również obszar, po którym się poruszasz, czyli zakres terytorialny, transport krajowy lub międzynarodowy.

W ramach naszej oferty możemy również wynegocjować korzystne stawki ubezpieczeniowe dla floty pojazdów, w tym atrakcyjne warunki ubezpieczenia OC i AC dla ciągników samochodowych. Skontaktuj się z nami, aby zapytać o szczegóły oferty.

Współpracujemy z najlepszymi

Zadaj pytanie

Nie odnalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie w sprawie ubezpieczeń, zadaj mi pytanie przez formularz kontaktowy. Chętnie Ci pomogę i odpowiem na Twoje pytanie.
  WRAŻAM ZGODĘ na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących i/lub wiadomości SMS inicjowanych przez SAFEIN Beata Laba w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907) oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji środkami komunikacji elektronicznej zawierających informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U.2017.1219).


  WRAŻAM ZGODĘ Kontaktując się z firmą SAFEIN Beata Laba wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).


  Państwa dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy i chronimy Państwa dane, oraz jakie prawa Państwu w związku z tym przysługują, można znaleźć w niniejszym Obowiązku Informacyjnym safein.pl/obowiazek-informacyjny/

  woman-hand-desk-office

  Pozostańmy w kontakcie