UBEZPIECZENIA PODRÓŻNE

Ubezpieczenie podróżne

Czy warto się ubezpieczyć przed wyjazdem w podróż?

 

To raczej pytanie retoryczne.

Koszty leczenia za granicą mogą wielokrotnie przekroczyć koszty samej wycieczki, natomiast wysokość składki ubezpieczeniowej stanowi jedynie maleńki odsetek całkowitej ceny podróży.

Przed wyjazdem za granicę zadbaj o ubezpieczenie siebie oraz swojej rodziny. Przy wyborze ubezpieczenia nie kieruj się tylko ceną, a raczej zakresem polisy. Dobre ubezpieczenie podróżne powinno uwzględniać przede wszystkim pokrycie kosztów leczenia w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku.

Dzięki odpowiednio dobranej polisie w razie nagłego zachorowania lub wypadku w podróży niezbędne wydatki pokryje za Ciebie ubezpieczyciel. Zakres ubezpieczenia możesz również rozszerzyć o dodatkowe klauzule np. ochrona bagażu, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym w trakcie podróży zagranicznej, ryzyko podczas uprawiania sportu i wiele innych. Nie pozwól by brak ubezpieczenia popsuł Ci urlop.

Współpracujemy z najlepszymi

Zadaj pytanie

Nie odnalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie w sprawie ubezpieczeń, zadaj mi pytanie przez formularz kontaktowy. Chętnie Ci pomogę i odpowiem na Twoje pytanie.
    WRAŻAM ZGODĘ na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących i/lub wiadomości SMS inicjowanych przez SAFEIN Beata Laba w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907) oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji środkami komunikacji elektronicznej zawierających informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U.2017.1219).


    WRAŻAM ZGODĘ Kontaktując się z firmą SAFEIN Beata Laba wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).


    Państwa dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy i chronimy Państwa dane, oraz jakie prawa Państwu w związku z tym przysługują, można znaleźć w niniejszym Obowiązku Informacyjnym safein.pl/obowiazek-informacyjny/

    woman-hand-desk-office

    Pozostańmy w kontakcie