UBEZPIECZENIA NIERUCHOMOŚCI I MAJĄTKU

Ubezpieczenie nieruchomości i majątku

Dom to dla nas najważniejsze miejsce, dlatego powinniśmy zadbać by odpowiednio go chronić.

Dlaczego warto mieć polisę która chroni Twój dom?

Przede wszystkim dlatego, aby mieć poczucie, że Twoje miejsce zamieszkania jest bezpieczne. Odpowiednio dobrane ubezpieczenie pozwoli Ci szybko i sprawnie uporać się ze skutkami przykrych zdarzeń losowych. Otrzymasz finansową pomoc, gdy Twój dom lub mieszkanie zostanie uszkodzone m. in. w wyniku pożaru, wybuchu, zalania, huraganu, uderzenia pioruna, albo upadającego drzewa. Ubezpieczenie może objąć dom, mieszkanie, domek letniskowy lub garaż wraz z wyposażeniem.

Ubezpieczenie nieruchomości

W ramach ubezpieczenia nieruchomości ochroną mogą zostać objęte:

 • budynki i lokale mieszkalne
 • budynki w budowie
 • garaż
 • stałe elementy wyposażenia (szafy, podłogi, instalacje)
 • mienie znajdujące się w budynku
 • ruchomości domowe (np. sprzęt AGD/RTV, meble, ubrania)
 • mienie znajdujące się w garażach i pomieszczeniach przynależnych
 • budowle (np. ogrodzenie posesji, instalacje znajdujące się poza budynkiem)
 • obiekty innego typu, takie jak szklarnie, tunele foliowe itd.

Ubezpieczenie

majątku

Ubezpieczenie majątkowe ochroni Twoją nieruchomość przed wieloma szkodami powstałymi w wyniku działania ognia, uderzenia pioruna, eksplozji, upadku statku powietrznego, huku ponaddźwiękowego, dymu i sadzy, powodzi, śniegu i lodu, gradu, huraganu, zalania, osunięcia i zapadania się ziemi, lawiny, uderzenia pojazdu, upadku drzew lub masztów, trzęsienia ziemi oraz dodatkowo przed ryzykiem przepięcia i dewastacji.
Twój majątek może być  również chroniony od kradzieży z włamaniem i rabunku. Kupując dom czy mieszkanie na kredyt nie licz na to, że bank zadba o Twoje mienie proponując Ci polisę do kredytu. Przy wyborze ubezpieczenia mienia zwracaj szczególną uwagę na zakres ubezpieczenia. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia skontaktuj się z nami. Zadbaj o swoje miejsce na ziemi…

Współpracujemy z najlepszymi

Kupujesz dom lub mieszkanie na kredyt?

Nie licz na to, że bank zadba o Twoje mienie proponując Ci polisę do kredytu! Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia skontaktuj się z nami.

Zadaj pytanie

Nie odnalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie w sprawie ubezpieczeń, zadaj mi pytanie przez formularz kontaktowy. Chętnie Ci pomogę i odpowiem na Twoje pytanie.
  WRAŻAM ZGODĘ na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących i/lub wiadomości SMS inicjowanych przez SAFEIN Beata Laba w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907) oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji środkami komunikacji elektronicznej zawierających informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U.2017.1219).


  WRAŻAM ZGODĘ Kontaktując się z firmą SAFEIN Beata Laba wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).


  Państwa dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy i chronimy Państwa dane, oraz jakie prawa Państwu w związku z tym przysługują, można znaleźć w niniejszym Obowiązku Informacyjnym safein.pl/obowiazek-informacyjny/

  woman-hand-desk-office

  Pozostańmy w kontakcie