PRZYDATNE INFORMACJE

Likwidacja szkód

Szczegóły postępowania w razie szkody określają Ogólne Warunki Ubezpieczenia, na podstawie których zawierana jest każda polisa. Towarzystwa ubezpieczeniowe wprowadzają różne wytyczne w tym zakresie, dlatego przy zawieraniu polisy zawsze sprawdź, jakie działania należy podjąć w przypadku wystąpienia szkody.

Miałeś szkodę?

Zaistniałą szkodę zgłoś niezwłocznie bezpośrednio do towarzystwa ubezpieczeniowego na warunkach i w terminie określonym w OWU. Szkodę możesz zgłosić telefonicznie lub online.

Poniżej znajdziesz adresy stron internetowych i numery telefonów poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych:

Przydatne dokumenty

Poniżej znajdziesz dokumenty do pobrania, które mogą być pomocne przy załatwianiu spraw 
ze swoim ubezpieczycielem.

Współpracujemy z najlepszymi

Zadaj pytanie

Nie odnalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie w sprawie ubezpieczeń, zadaj mi pytanie przez formularz kontaktowy. Chętnie Ci pomogę i odpowiem na Twoje pytanie.
    WRAŻAM ZGODĘ na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących i/lub wiadomości SMS inicjowanych przez SAFEIN Beata Laba w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907) oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji środkami komunikacji elektronicznej zawierających informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U.2017.1219).


    WRAŻAM ZGODĘ Kontaktując się z firmą SAFEIN Beata Laba wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).


    Państwa dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy i chronimy Państwa dane, oraz jakie prawa Państwu w związku z tym przysługują, można znaleźć w niniejszym Obowiązku Informacyjnym safein.pl/obowiazek-informacyjny/

    woman-hand-desk-office

    Pozostańmy w kontakcie