O NAS

Zadbaj o spokój...

W ofercie SAFEIN Ubezpieczenia znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne OC/AC/NNW, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia osobowe, ubezpieczenia dla firm, a także szeroka gama innych produktów ubezpieczeniowych. Moim celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie, i zadbanie o Twój spokój. Długoletnie doświadczenie, spowodowało że ubezpieczenia stały się częścią mojego DNA.


Dobrze dobrane ubezpieczenie ma dawać Ci poczucie bezpieczeństwa, oraz realnie chronić Ciebie, Twoich bliskich oraz majątek, na który ciężko pracowałeś.
Szanuje Twój czas oraz pieniądze, dlatego zapewniam dojazd do klienta. Dzięki szerokiej gamie produktów przygotuję dla Ciebie kalkulację od kilku ubezpieczycieli, i w Twoim imieniu wynegocjuję najlepszą cenę.

Od wielu lat współpracuję z bankami, firmami leasingowymi oraz największymi towarzystwami ubezpieczeń, dlatego świetnie poruszam się w obszarze wymogów ubezpieczeniowych dla kredytów samochodowych, pożyczki oraz leasingu.

Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Współpracujemy z najlepszymi

Zadaj pytanie

Nie odnalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie w sprawie ubezpieczeń, zadaj mi pytanie przez formularz kontaktowy. Chętnie Ci pomogę i odpowiem na Twoje pytanie.
    WRAŻAM ZGODĘ na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących i/lub wiadomości SMS inicjowanych przez SAFEIN Beata Laba w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907) oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji środkami komunikacji elektronicznej zawierających informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U.2017.1219).


    WRAŻAM ZGODĘ Kontaktując się z firmą SAFEIN Beata Laba wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).


    Państwa dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy i chronimy Państwa dane, oraz jakie prawa Państwu w związku z tym przysługują, można znaleźć w niniejszym Obowiązku Informacyjnym safein.pl/obowiazek-informacyjny/

    woman-hand-desk-office

    Pozostańmy w kontakcie